×

×
באנר מערכות סולאריות ביתיות

מערכות סולאריות ביתיות

למעשה על פי תקנות חברת החשמל, כל בית פרטי יכול להתקין לעצמו מערכת סולארית ביתית לייצור חשמל. מערכת סולארית ביתית לייצור חשמל, עובדת בעיקר בשיטה הפוטו וולטאית. מערכת סולארית ביתית זו מורכבת בעיקרה מקולטים סולאריים וממיר שמחובר באופן ישיר לחברת החשמל. אנו בפורטל סולאר ממליצים בחום על מערכת סולארית ביתית לצורך יצור חשמל באופן פרטי. אנרגיית החשמל המופעלת כאשר מערכת סולארית ביתית עובדת, משמשת לצריכה הפרטית ואם כמובן יש עודף, הוא עובר לחברת החשמל. צוות סולאר מהינים בכל הנושא של מערכות סולארית ביתית, ותפנה אתכם אך למתקנים עם נסיון וותק וותק של שנים.

עוד כמה דברים שלא ידעתם על מערכת סולארית ביתית

מערכת סולארית ביתית היא כמובן לשימושו של הפרט. והאנרגיה הסולארית הולכת לצריכה שלו. אם יש עודף הוא מוזרם יש לרשת החשמל הארצית. מערכת סולארית ביתית יכולה להגיע למקסימום של 15 קילוואט והיא אמורה לנצל את החום של השמש בכל שעות היום. מערכת סולארית ביתית – התקנתה על גג הבית תלויה כמובן בגודל הגג. יש להתאים את גודלה לגודל הגג. לרוב מותקנים בבתים מערכות סולאריות בגודל של בערך 5 קילוואט והן בהחלט מספיקות לכל השנה. למעשה מערכת סולארית בגדול של 2 קילו וואט יכולה לספק את הצרכים של בית ממוצע.

יתרונותיה של מערכת סולארית ביתית

יתרונה הגדול של מערכת סולארית ביתית הוא רווח הגדול שבה. מערכת סולרית ביתית בגודל של 8 קילוואט תספק בהחלט את הצרכים של בית ממוצא ובמקרה זה תהווה מקור פרנסה. מדוע? ובכן, מערכת סולרית ביתית היא למעשה יכולה להיות רווחית משום שכל גג של בית הוא מקור לייצור והפקת חשמל וכמובן זה תורם לאיכות הסביבה בהווה ובעתיד. מדינת ישראל היא חמה ברוב ימות השנה. מערכת סולרית ביתית היא פתרון מושלם בעבור כל אדם פרטי שמוכן להשקיע באנרגיית חשמל בריאה- אנרגיה ירוקה. השימוש באנרגיית השמש מסייע לכל משפחה וכמובן לכל האזרחים וזאת באמצעות החשמל שמיוצר לחברת החשמל. מערכות סולאריות ביתיות פטורות מתשלום מס הכנסה. כל בית פרטי יכול להתקין מערכות סולאריות ביתיות. מערכות סולאריות ביתיות מהוות מקור הכנסה מכובד ביותר. מערכת סולארית לבית היא ללא ספק פתרון מצוין. מערכות סולריות ביתיות הן כדאיות בהחלט. מערכות סולריות לבתים פרטיים הן יתרון בעיקר בגלל הרווח הכלכלי. אין ספק, כי מערכת סולארית היא פריצת דרך בתחום החשמל. בכל הנוגע לנושא של מערכת סולארית ביתית מחיר- זה נע בין 35,000 ש"ח ל- 120,000 ש"ח בממוצע.

-->